2021-04-23

Sztuka Pomagania

Sztuka Pomagania

Sztuka Pomagania, czyli jak rozpalić serca wielu, aby pomóc Jednemu...

Poniżej przedstawiamy wpis dziewczyn, które stoją za calą akcją pomocy w ramach Sztuki Pomagania:

MAMY TO!!!
Kochani, przyszły do nas oficjalne informacje o zebranej przez nas kwocie! I szczerze, przerosło to całkowicie nasze oczekiwania. Ale do sedna...
INFORMUJEMY, ŻE ZEBRANA PRZEZ NAS KWOTA WYNOSI 6920 ZŁOTYCH!!!
Naprawdę nie jesteśmy w stanie żadnymi słowami wyrazić naszej wdzięczności. Wdzięczności, ponieważ to dzięki Państwu udało się tchnąć życie w ten projekt. Ale aby nie pisać ogólnikowo, niżej (w postaci zdjęć) umieszczamy nasze już bardziej personalne, ale tak samo szczere podsumowania. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli komuś po ich przeczytaniu pojawi się uśmiech ????
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy każdemu, kto przyczynił się do powstania tego projektu – od naszej ekipy koncertowej do Państwa.
Założeniem Sztuki Pomagania było pokazać zarówno sztukę teatralną jak i docenienie tak pięknego gestu, jakim jest pomoc. Cieszymy się, że dostałyśmy na to szansę. Każdy - zarówno osoby organizujące, pomagające czy nasi Widzowie spisali się na medal, i to niemały.
Drogi Jarku – jesteśmy Ci bardzo wdzięczne za zaangażowanie się w nasz projekt. Naprawdę cieszymy się, że mogłyśmy Ci chociaż trochę pomóc i czekamy z niecierpliwieniem na twój powrót na scenę. Jesteś wielki!
A za rozreklamowanie naszej akcji pragniemy podziękować również ! Jesteśmy bardzo wdzięczne za każdą wzmiankę o nas. Przyczyniło się to zdecydowanie do naszego rozgłosu i tym samym finału akcji! Życzymy Ci również powodzenia w organizacji Twojego koncertu dla Jarka – niech takich akcji będzie jak najwięcej!
Droga - dziękujemy serdecznie za owocną współpracę i użyczenie konta do wpłat! Jak widać, przyniosło to wspaniały efekt!
I chociaż ten post jest podsumowaniem naszej działalności, nie jest to jeszcze koniec. Możemy zapewnić, że postaramy się jeszcze do Państwa odezwać ????
Zespół Sztuka Pomagania
Przyjaciele:
Kontakt

Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci Niepełnosprawnych "DAJ SZANSĘ"
ul. Piskorskiej 11, 87-100 Toruń
tel.: +48 (0) 56 648 23 63, fax. +48 (0) 56 659 91 43
nr konta bankowego: PKO BP SA II o. Toruń 30 1020 5011 0000 9802 0012 9346
NIP 879 17 46 182
fundacja@fundacja-dajszanse.pl