2018-01-10

ISKRA BOŻA

Wraz z Kolegium Kujawskim Ks. Salezjanów z Aleksandrowa gramy dla Julki

Pierwsze kroli w ramach Iskry Bożej stawialiśmy w 2015 roku. Organizowaliśmy fanty, które byly llicytowane na rzecz Marty Szwonder - zbierającej środki na kosztowną operację nóg i kręgosłupa. Marzeniem Marty było chodzić bez balkonika. Dzięki pomocy Ofiarodawców i Licytujących mogliśmy dołozyć cegiełke do spełnienia jej marzenia.

Rok później Iskra Boża grała dla Marty Szklarskiej, chorującej na glejaka mózgu. Zebrana kwota była równoznaczna z miesięcznym leczeniem specjalistycznym Marty.

W 2017 roku ponownie wsparliśmy Martę Szwonder, która przybyła do Aleksandrowa... na własnych nogach. Podziękowała nam wszystkim bez balkonika. Tym razem fundusze zebrane podczas licytacji wsparły Marte w procesie żmudnej pooeracyjnej rehabilitacji.

W tym roku wspieramy Julkę Suszko - przesympatyczną, młodą dziewczynę z uśmiechem od ucha do ucha, chorującą na dziecięce porazenie mózgowe. Julka potrzebuje stałej rehabilitacji. Zaczęła ćwiczenia z urządzeniem „Innowalk”, które dają nadzieję na chodzenie przy balkoniku. Potrzebuje też powiększalnika, dzięki któremu będzie mogła swobodnie czytać.

Wesprzyj nas - razem spełnijmy marzenia Julki!
Możesz podarować fant - gadżet, zdjęcie/ plakat/ płytę/ książkę z autografem, voucher na usługę, bilet wstępu...
Możesz upiec ciasto dla uczestników Iskry Bożej.
Możesz!