Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Twój % to pomoc terapeutyczna ponad 400 dzieciom w usprawnianiu i rehabilitacji.

W ubiegłych latach to 1%; w roku 2022, rozliczając PIT za 2021 rok, możesz przekazać
1,5% swojego podatku

DZIĘKUJEMY!

Dzięki wsparciu "procentami" skutecznie realizujemy działania terapeutyczne dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z całego kraju.

Opracowujemy indywidualne programy, podejmujemy rodziny na miejscu (wizyty kilkudniowe),

Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe.

Rozwijamy się, doposażamy w sprzęt, remontujemy pomieszczenia, by były ciepłe, przytulne i kolorowe.

Prowadzimy treningi mieszkaniowe.

Diagnozujemy dzieci pod kątem FASD oraz wspieramy rodziców w terapii ich dzieci.

Dziękujemy za każde wskazanie naszej Fundacji w zeznaniu podatkowym.

Za poszerzanie kręgu Dobroczyńców,za pamięć i ciepłe słowa o nas. Razem możemy więcej!

1. Na co przeznaczono 1% podatku w 2019 roku?

Dzięki Podatnikom możemy kierować nasze działania do coraz szerszego grona potrzebujących. W ubiegłym roku z naszej pomocy skorzystało ponad 400 rodzin dzieci niepełnosprawnych - objęliśmy ich opieką rehabilitacyjną, pedagogiczną, psychologiczną. Środki pochodzące z jednego procenta przeznaczyliśmy m.in. na zorganizowanie wizyt wstępnych oraz pobytów terapeutycznych dla dzieci i rodzin z całego kraju.

2. Na co Fundacja najbardziej chciałaby przeznaczyć pieniądze pochodzące z 1% w 2020 roku?

Będziemy nadal robić to, co potrafimy najlepiej - rehabilitować dzieci niepełnosprawne. Planujemy zorganizować kolejne wizyty wstępne, cyklicznie rewizyty dla rodzin programowych oraz pobyty terapeutyczne. Wciąż będziemy przyjmować dzieci i młodzież niepełnosprawną z Torunia i okolic na cotygodniowe zajęcia z rehabilitantami oraz pedagogami.

Możesz zdecydować na co przeznaczysz 1% swojego podatku.Przekazanie 1% jest wskazaniem, że Twój 1% podatku Urząd Skarbowy przekaże Organizacji Pożytku Publicznego, a "tylko" 99% trafi do budżetu państwa.Możesz mieć przynajmniej jednoprocentowy wpływ na to, w jaki sposób zostaną wykorzystane pieniądze z Twoich podatków.

Ta pomoc nic nie kosztuje.

Wystarczy w odpowiedniej rubryce PIT wpisać KRS wybranej przez siebie organizacji – numer naszej Fundacji to: